Firma Industrie Service Płock dołączyła do grona Sponsorów SPR Wisły Płock. Współpraca została zawarta na sezon 2022/2023. Logo ISP znajdzie się na nowych koszulkach Nafciarzy.

Sponsorem SPR Wisły Płock została kolejna lokalna firma – Industrie Service Płock. Umowa ISP i niebiesko-biało-niebieskich zakłada roczną współpracę i obejmie sezon rozgrywkowy 2022/2023. W związku z nią, logo nowego Sponsora Nafciarzy pojawi się na przyszłosezonowych koszulkach meczowych.

Jest nam niezmiernie miło, że firma Industrie Service Płock zdecydowała się na podjęcie współpracy z naszym klubem. Cieszymy się, że wśród Sponsorów Nafciarzy znalazła się kolejna lokalna marka. Chciałbym też podziękować Industrie Service Płock za zaufanie, mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i ISP zostanie z nami na dłużejpowiedział Prezes Zarządu SPR Wisły Płock – Robert Czwartek.

W imieniu Industrie Service Płock miło nam że będziemy wspierać SPR Wisla Płock w kolejnym sezonie. Trzymamy kciuki za nasz klub i życzymy sukcesów w meczach na następny rok – skomentował General Manager Industrie Service PłockJacek Brzozowski.

Industrie Service Płock, to spółka z sektora usług dla przemysłu, która została powołana w grudniu 2018 roku. Firma specjalizuje się w remontach oraz modernizacjach największych rafinerii, a także koncernów petrochemicznych i energetycznych w Europie.

Industrie Service Płock witamy w gronie Sponsorów i dziękujemy, że jesteście z nami!