W sobotę o godz. 17:00, Nafciarze zmierzą się z MKS Zagłębiem Lubin, a sportowym emocjom będzie towarzyszyła akcja dla zwierząt z Płockiego Schroniska! Przyjdź na mecz, wesprzyj i poznaj naszych czworonożnych przyjaciół!

Nafciarze pomagają!

W najbliższą sobotę – 24 września o godz. 17:00, ORLEN Wisła Płock zmierzy się z MKS Zagłębiem Lubin. Tego dnia przeżyjemy sportowe emocje, ale także będziemy mieli okazję, by wspólnie pomóc psiakom i kociakom! Wszystko za sprawą akcji „Hand Bowl”, w ramach której w Orlen Arenie pojawi się Strefa Płockiego Schroniska dla zwierząt, a wraz z nią zbiórka dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Poznaj psiaki do adopcji!

Zwierzęta potrzebują artykułów spożywczych, koców czy klatek oraz domów! Przed meczem – między 16:30 a 17:00, przed halą spotkacie wolontariuszy z Płockiego Schroniska dla zwierząt z psiakami, które szukają domu i kochających właścicieli! Będziecie mieli okazję je poznać, pogłaskać i zrobić zdjęcie.

Adopcja to ogromnie odpowiedzialna sprawa, dlatego oprócz poznania podopiecznych do adopcji i obejrzenia ich zdjęć, od wolontariuszy i w Strefie Płockiego Schroniska, otrzymacie wszelkie informacje na ten temat oraz odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Dowiecie się, jak adoptować psa ze schroniska, jak dbać o jego bezpieczeństwo oraz jak go karmić i socjalizować. Dodatkowo uzyskacie informacje o tym jak zachować się, gdy spotkacie bezdomne zwierzę oraz jak dbać o bezpieczeństwo swojego psa.

Czego potrzebują psy oraz koty z Płockiego Schroniska dla zwierząt i gdzie przynieść dary?

Lista potrzeb psów i kotów z Płockiego Schroniska dla zwierząt jest ściśle sprecyzowana, ponieważ opiekunowie doskonale znają potrzeby swoich podopiecznych i najlepiej są w stanie pokierować osoby chcące pomóc. Dary dla zwierzaków z Płockiego Schroniska będziemy zbierać, przed meczem Nafciarzy z MKS Zagłębiem Lubin, w holu głównym Orlen Areny, w godzinach 16:00-17:00.

Kociaki proszą o:

– mokrą karmę dobrej jakości, np. Dolina Noteci,

– suchą karmę dobrej jakości, np. Husse Digest lub Brit Care,

– karmy specjalistyczne – Royal Canin Gastro Intestinal,

– maty grzewcze 30/40 cm i poduszki elektryczne,

– metalowe klatki kennelowe (rozmiar L),

– podkłady higieniczne,

– koce,

– ręczniki,

– legowiska,

– wykładziny

Psiaki proszą o:

– mokrą karmę dobrej jakości, np. Dolina Noteci,

– suchą karmę dobrej jakości, np. Husse Digest lub Brit Care,

– karmy specjalistyczne – Royal Canin Cardiac, Royal Canin Gastro Intestinal, Lupo Sensitive 24/10,

– smycze linkowe 5 m i 10 m,

– obroże półzaciskowe lub na zatrzask,

– naturalne gryzaki, np. suszone uszy, żwacze, skóry

– koce,

– ręczniki,

– legowiska,

– wykładziny

Przyjdź na mecz i wesprzyj psiaki oraz kociaki z Płockiego Schroniska dla zwierząt!