Firma GC Energy dołączyła do grona Sponsorów ORLEN Wisły Płock a jej logo pojawi się na strojach meczowych Nafciarzy w sezonie 2023/2024.

Współpraca pomiędzy GC Energy i zespołem Niebiesko-Biało-Niebieskich będzie obejmowała okres od końca sierpnia 2023 do końca czerwca 2024 roku. Wobec tego logo firmy GC Energy pojawi się między innymi na rękawku koszulek meczowych i innych nośnikach reklamy.

Jestem płocczaninem i piłka ręczna jest niesamowicie bliska mojemu sercu.  Z tego miejsca chciałbym przekazać, że jest nam niezmiernie miło, że podejmiemy współpracę z zespołem Nafciarzy i życzyć wszystkim sukcesów w nadchodzącym sezonie. – powiedział przedstawiciel zarządu Tomasz Jakubowski

GC Energy to polska firma działająca w międzynarodowym środowisku, która specjalizuje się w realizacji usług dla inwestycji przemysłu petrochemicznego, energetyki oraz branży automotive i IT. Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy i montażu instalacji aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki, a także instalacji elektrycznych oraz telekomunikacyjnych.

GC Energy wspiera naszą drużynę finansowo, ale również zgodnie z mottem naszego sponsora „łączy nas energia” w dążeniu do sukcesów.

GC Energy serdecznie witamy w gronie Sponsorów i bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie!