Do grona Partnerów SPR Wisły Płock dołączyła największa galeria handlowa w regionie – Galeria Mazovia. Efektem współpracy będzie między innymi plebiscyt „Mazovia Zawodnik Miesiąca”.

Do grona Partnerów SPR Wisły Płock dołączyła kolejna firma. Na współpracę z płockim klubem zdecydowała się Galeria Mazovia. W ramach współpracy, klub wraz z Partnerem zorganizuje cykliczny konkurs „Mazovia Zawodnik Miesiąca”. Co warte podkreślenia w każdym konkursie zwycięzców będzie dwóch – zawodnik oraz jeden z kibiców, biorący udział w głosowaniu. Osoby biorące udział w głosowaniu będą miały szansę wygrać Kartę Podarunkową Galerii Mazovia o wartości 300 zł.

Galeria Mazovia od wielu lat konsekwentnie wspiera wszystkie inicjatywy ważne dla lokalnej społeczności. Wspieramy płockich sportowców, młodzież trenującą w Akademii Wisły Płock, a także organizujemy wspólne akcje promocyjne z płockimi klubami sportowymi. Współpraca z SPR Wisłą Płock to kolejny etap naszego zaangażowania w życie miastapowiedziała Izabela Tucholska – Oleszczuk, dyrektor Galerii Mazovia.

Cieszy nas współpraca, którą nawiązaliśmy z Galerią Mazovia. Wspólne działania pozwolą nam jeszcze szerzej promować klub na zewnątrz, pozyskując nowe grono odbiorców. W ramach współpracy wspólnie z Partnerem zorganizujemy Plebiscyt na najlepszego zawodnika miesiąca w zupełnie innej odsłonie niż dotychczas. W Plebiscycie zwycięzców będzie dwóch – wybrany przez Kibiców zawodnik oraz Kibic. Oprócz tego planujemy działania promocyjne i wspólną organizację eventówskomentowała współpracę z Galerią Mazovia Justyna Gawlińska – kierownik działu marketingu i reklamy w SPR Wisła Płock.

„Mazovia Zawodnik Miesiąca”

Na czy będzie polegał plebiscyt?

Co miesiąc na fanpage na Facebooku SPR Wisły Płock pojawi się post przedstawiający trzech graczy ORLEN Wisły Płock nominowanych do tytułu Zawodnika Miesiąca. Trzej zawodnicy zostaną wybrani przez przedstawicieli: Galerii Mazovia, Radiomixx.pl oraz Radio Eska Płock. Zwycięzcą zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej reakcji.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zadaniem kibiców chcących wziąć udział w konkursie będzie dodanie komentarza, pod wspomnianym wyżej postem, w którym wskażą najlepszego swoim zdaniem zawodnika (spośród trzech wskazanych) oraz uzasadnią swój wybór.  Komisja konkursowa wybierze najciekawszy komentarz, a jego autor zostanie nagrodzony Kartą Podarunkową o wartości 300 zł, do wykorzystania na zakupy w Galerii Mazovia.

Regulamin-konkursu

Kibice, śledźcie uważnie Facebooka SPR Wisła Płock i weźcie udział w konkursie. Powodzenia!