Kolejny Partner zdecydował się przedłużyć współpracę z naszym klubem. Galeria Mazovia będzie wspierała Nafciarzy również w rozgrywkach 2023/2024. W trakcie trwania sezonu przeprowadzane będą wspólne akcje promocyjne i konkursy dla kibiców, a w sierpniu w Galerii Mazovia odbędzie się prezentacja drużyny ORLEN Wisły Płock.

Galeria Mazovia pozostanie Partnerem SPR Wisły Płock w sezonie 2023/2024. Do tej pory Galeria wspierała promocję meczów Nafciarzy, a także współorganizowała z naszym klubem Plebiscyt „Mazovia Zawodnik Miesiąca”. W nadchodzących rozgrywkach, planowana jest kontynuacja plebiscytu, jednak tym razem kibice będą wybierali gracza miesiąca spośród zawodników drugiej drużyny ORLEN Wisły Płock.

Dodatkowo, w ramach współpracy, w sobotę – 26 sierpnia w Galerii Mazovia, odbędzie się przedsezonowa prezentacja pierwszego zespołu ORLEN Wisły Płock. Poza samym przedstawieniem drużyny na sezon 23/24, przez cały weekend 26 – 27 sierpnia, na mieszkańców Płocka będą czekały liczne niespodzianki przygotowane przez Klub i Partnera. Przewidzieliśmy też drobne Wiślackie upominki dla uczniów, które z pewnością umilą rozpoczęcie nowego roku szkolnego i uzupełnią ich wyprawki.

Galeria Mazovia to największe centrum handlowe w regionie, działające od 2010 roku. W ofercie Galerii znajdziemy, między innymi, sklepy odzieżowe, obuwnicze, sportowe, drogerie czy strefę gastronomiczną i siłownię. Ponad to, Galeria Mazovia od lat konsekwentnie wspiera inicjatywy ważne dla lokalnej społeczności, w tym sportowców i młodzież.

Dziękujemy za wsparcie i serdecznie zapraszamy do Galerii Mazovia!