Sezon 2026/2027 jest 11. sezonem współpracy pomiędzy Firmą Repro a ORLEN Wisłą Płock, co czyni naszego Sponsora jednym z najbardziej zaufanych partnerów biznesowych ostatnich lat. Zaangażowanie firmy Repro w życie Nafciarzy wychodzi bardzo często poza ramy tradycyjnego sponsoringu, czego kibice mogą doświadczać chociażby na przykładzie „Trzeciej Bramki” ufundowanej właśnie przez Firmę Repro.

Bardzo się cieszę z kontynuacji współpracy z firmą Repro. To ważne dla klubu, że lokalny biznes z ambicjami chce towarzyszyć Wiśle w kolejnych etapach jej rozwoju. Jestem przekonany, że wspólnie będziemy mieli wiele okazji do świętowania sukcesów Nafciarzy a współpraca z ORLEN Wisłą Płock będzie dla Repro powodem do dumy i biznesowej satysfakcji– mówi Artur Stanowski, prezes SPR ORLEN Wisły Płock.

Repro od lat angażuje się w rozwój klubu, przyczyniając się do sportowych sukcesów oraz coraz mocniejszej pozycji ORLEN Wisły Płock na sportowych arenach. Przedłużenie umowy jest potwierdzeniem, że Repro chce nadal być częścią drogi ku sukcesom.

Z ogromną satysfakcją kontynuujemy współpracę z SPR ORLEN Wisłą Płock. Z zainteresowaniem obserwujemy rozwój klubu i jego ambitne plany. Cieszymy się, że możemy być częścią tej historii i wspierać ORLEN Wisłę Płock w podejmowaniu kolejnych sportowych wyzwań. Liczymy na nadchodzący sezon przysporzy nam wiele powodów do radości – mówi Wojciech Gontarek, prezes firmy Repro.

Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!