Do grona Sponsorów SPR Wisły Płock dołączyły kolejne firmy. Nafciarzy wesprze firma Hyundai Engineering Poland Sp. z o.o., Tecnicas Reunidas SA spółka jawna. Umowa została zawarta na rok.

SPR Wisła Płock pozyskała nowego Sponsora, którymi zostało konsorcjum międzynarodowych firm – Hyundai Engineering Poland Sp. z o.o. oraz Tecnicas Reunidas SA. Współpraca pomiędzy klubem a spółką została zawarta na rok.

Jest mi niezmiernie miło powitać firmę Hyundai Engineering Poland Sp. z o.o. oraz Tecnicas Reunidas SA spółka jawna w gronie Sponsorów SPR Wisły Płock! Chciałbym bardzo podziękować spółce za okazane zaufanie i chęć wsparcia Nafciarzy w kolejnym roku. Sezon 2022/2023 trwa, przed ORLEN Wisłą Płock wiele wymagających przedsięwzięć oraz walka o najwyższe cele w krajowych rozgrywkach, a także w EHF Champions League, dlatego wsparcie takich spółek, jak Hyundai Engineering Poland Sp. z o.o., Tecnicas Reunidas S.A. spółka jawna jest dla nas ogromnie ważne. Mam nadzieję, że to początek długoletniej współpracy, która obu stronom przyniesie wiele satysfakcji i dzięki niej wspólnie będziemy mogli cieszyć się z sukcesów ORLEN Wisły Płock na polskich oraz europejskich parkietach! powiedział Robert Czwartek – Prezes Zarządu SPR Wisły Płock.

 

Firma Hyundai Engineering Poland sp. z o.o. i Tecnicas Reunidas SA spółka jawna podpisały umowę na budowę kompleksu instalacji Olefin III zlokalizowaną w zakładzie produkcyjnym PKN ORLEN S.A. w Płocku.

Hyundai Engineering Poland sp. z o.o. jest oddziałem międzynarodowej spółki Hyundai Engineering Co. Ltd., która powstała w 1974 roku w Korei Południowej. Firma posiada wiele zagranicznych oddziałów w Azji, Europie, Ameryce, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Hyundai Engineering Co. Ltd. zajmuje się pracami inżynierskimi, obejmującymi cały cykl życia projektu, oferuje kompleksowe usługi inżynieryjne oraz budowlane przy projektach instalacji i infrastruktury, dotyczące np. prac mieszkaniowych.

Técnicas Reunidas SA jest wykonawcą instalacji przemysłowych z siedzibą w Hiszpanii. Firma Tecnicas Reunidas SA zapewnia prace projektowe, zaopatrzenie i budowę zakładów przemysłowych i energetycznych, zwłaszcza w przemyśle naftowym i gazowym. Od 1959 roku grupa firm Tecnicas Reunidas zaprojektowała i zbudowała ponad 1000 zakładów przemysłowych na całym świecie.

Hyundai Engineering Poland sp. z o.o., Tecnicas Reunidas SA spółka jawna – witamy w drużynie i dziękujemy za wsparcie!