Nadszedł czas na finały zmagań juniorów o tytuł mistrza Polski. Pierwszy mecz już jutro o godzinie 15:00. Jak ważni są kibice? – przeczytajcie sami!

Trzy tygodnie temu osiem najlepszych juniorskich drużyn w Polsce zakończyło ćwierćfinały, a co za tym idzie poznaliśmy cztery zespoły, które zawalczą o tytuł mistrza naszego kraju. Do finałowego turnieju awansowały po dwie drużyny, które w grupach M i N zajęły pierwsze i drugie miejsce. Pośród nich znalazły się: ORLEN Wisła Płock, MKS Pałac Młodzieży Tarnów, KS VIVE I Kielce oraz MSPR Siódemka-Huras Legnica.

Zgodnie z decyzją Związku Piłki Ręcznej w Polsce gospodarzem Final4 został klub SPR Wisła Płock, co oznacza, że ostatni turniej odbędzie się w Orlen Arenie. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie 11 marca, a zawody potrwają do soboty. Pełen terminarz prezentuje się następująco:

11 marca (piątek):          

15:00 – MKS Pałac Młodzieży Tarnów –   MSPR Siódemka-Huras Legnica

17:30 – ORLEN Wisła Płock – KS VIVE I Kielce

12 marca (sobota):

10:30 – MECZ O III MIEJSCE

12:30 – MECZ O I MIEJSCE

Jak ważni są kibice?

Moc dopingu kibiców to nie legenda, nie od dziś wiadomo jak pomocne jest kibicowskie wsparcie. Dlatego serdecznie zapraszamy kibiców Nafciarzy i pozostałych drużyn do wzięcia udziału w tegorocznych Finałach Mistrzostw Polski Juniorów. Zawodnicy wszystkich zespołów z pewnością zagwarantują sportowe emocje z najwyższej półki, ale do rozegrania zawodów potrzebują wsparcia. Przeczytajcie sami, co o wsparciu kibiców sądzą zawodnicy ORLEN Wisły Płock!

Oto wypowiedzi kilku młodych Nafciarzy:

Zawdzięczamy naszym kibicom naprawdę wiele i w imieniu całej drużyny mogę powiedzieć, że zostawimy na parkiecie całe zdrowie i serce. Bardzo liczymy na wsparcie kibiców, ponieważ potrzebujemy ich pomocy w spełnieniu naszego największego marzeniaMichał Załęski.

Dziękujemy też kibicom, za to, że pojechali za nami tyle kilometrów, aby nas oglądać i nam kibicować – dawało nam to bardzo dużo energii. Przez całe 180 minut kibicowali nam bez względu na wynik i w dużym stopniu właśnie dzięki nim jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Prosimy kibiców o ponowne wsparcie, gdyż to będzie nasz najważniejszy turniej w tym sezonieKrystian Marchewka.

Obecność kibiców była dla nas odczuwalna, czuliśmy ich wsparcie i doping, który motywował nas na boisku i pomagał nam w trudnych momentach. Gra przy takiej publiczności to prawdziwa przyjemność. Cieszę się, że sport młodzieżowy interesuje mieszkańców PłockaMarcel Niedzielski.

Kibice odgrywają bardzo ważną rolę i są dla nas dużym wsparciem. Mamy nadzieję, że licznie zgromadzą się na hali. Z tego miejsca chciałbym wszystkich zaprosić do wspierania nas w turnieju finałowym, ponieważ ma to dla nas bardzo duże znaczenie i motywuje nas do działaniaMateusz Żółtowski.

Kibice są dla nas nieocenionym wsparciem w każdym meczu. Ich pomoc będzie szczególnie ważna w meczach, które przyjdzie nam rozegrać w piątek i sobotę, dlatego mam nadzieję że licznie zjawią się w Orlen Arenie i razem uda nam się spełnić nasze marzenia o 1 miejscu w Polsce!Jan Kogowski.

Kibice! Sami widzicie – bez Was nic nie byłoby takie samo. Po raz kolejny wesprzyjcie Nafciarzy i wspólnie osiągnijmy wymarzony sukces! Do zobaczenia w piątek i sobotę w Orlen Arenie.