SPR Wisła Płock podpisała nową umowę z ELKOP SE, która będzie obowiązywała przez dwa sezony sportowe. Logo marki sponsora – COTEX od kolejnego sezonu znajdzie się na nowych koszulkach ORLEN Wisły Płock.

Spółka ELKOP SE pierwszą umowę sponsorską z SPR Wisłą Płock podpisała w marcu 2018 roku. Już na jej początku logo marki naszego sponsora – COTEX-u trafiło na stroje Nafciarzy. SPR Wisła Płock oraz ELKOP SE zdecydowały się na podpisanie nowej umowy na dwa sezony sportowe!

ORLEN Wisła Płock zawsze był bliski naszemu sercu. Tym bardziej cieszy nas fakt, że nasze logo powróci na koszulki zawodników w ramach nowo podpisanej umowy na dwa sezony sportowe. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyniesie satysfakcjonujące efekty dla obydwu stron, tak jak dotychczas – skomentował podpisanie umowy Mariusz Patrowicz przedstawiciel firmy ELKOP SE.

Jestem bardzo zadowolony, że ELKOP SE po raz kolejny zasili szeregi Sponsorów naszego Klubu. Aktualnie zawarliśmy nową umowę, która obowiązywać będzie przez kolejne dwa sezony rozgrywkowe. Dziękuję firmie ELKOP SE za zaufanie oraz wsparcie. Wierzę, że to będę dwa lata owocnej współpracy – podsumował prezes SPR Wisły Płock Robert Czwartek.

ELKOP SE to spółka, która jest właścicielem Cotex Office Centre, czyli dobrze znanego mieszkańcom Płocka budynku oferującego nowoczesne powierzchnie biurowe oraz handlowo-usługowe. Dzięki dobrej lokalizacji – przy zbiegu ulic Józefa Piłsudskiego i Granicznej, a także niedawnej renowacji budynku, stanowi on atrakcyjne warunki dla rozwoju przedsiębiorstw.

Dziękujemy firmie ELKOP SE za wsparcie i cieszymy się z kolejnych wspólnych sezonów!