W ostatni weekend maja odbędzie się jedno z najbardziej elektryzujących starć w świecie piłki ręcznej. 26 maja (niedziela) o godzinie 20:00 płocczanie staną do wyjazdowej bitwy o tytuł Mistrza Polski podczas drugiego starcia finałowego w ORLEN Superlidze. Nie czekaj ani chwili, zamów bilety i zawalcz razem z drużyną o drugie trofeum w tym sezonie!

Pod koniec maja, a dokładniej w niedzielę – 26 maja będzie miało miejsce starcie na szczycie w naszym kraju, w którym rozstrzygać się będą losy tego, kto w sezonie 2023/2024 zostanie Mistrzem Polski. Podczas drugiego pojedynku finałowego ORLEN Superligi na boisku zmierzą się dwie najpotężniejsze polskie drużyny – ORLEN Wisła Płock oraz Industria Kielce. W niedzielny wieczór o godzinie 20:00 w Hali Legionów rozpocznie się batalia, z której obydwa zespoły będą chciały wyjść zwycięsko, co gwarantuje widowisko sportowe na najwyższym światowym poziomie. Nafciarze jednak w kieleckiej hali nie mogą zagrać bez nieocenionego wsparcia z trybun, dlatego konieczne jest, aby jak najliczniejsza grupa kibiców udała się na wyjazd i stanęła do walki ramię w ramię razem z podopiecznymi trenera Xaviego Sabate. Nie zwlekajcie więc nawet przez moment, zamawiajcie bilety i 26 maja zagrajcie z ORLEN Wisłą Płock jako jej 8. zawodnik! Niech w Kielcach za Wiślakami stoi Niebiesko-biało-niebieska ściana!

Termin meczu: 26 maja (niedziela), godz. 20:00

Termin zbierania zamówień: od 8 maja – godz. 8:00 do 14 maja lub do wyczerpania biletów

Zapisy: zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail – t.bauman@sprwislaplock.pl

W mailu należy podać: Imię, nazwisko, ilość osób oraz numer telefonu, a także doprecyzować ilość biletów ulgowych i normalnych

Koszt biletu: 50 zł ulgowy (przysługuje dzieciom, uczniom, studentom, emerytom i osobom niepełnosprawnym), 70 zł normalny

Termin wpłat: do 17.05.2024 r. Brak wpłaty w podanym terminie powoduje anulowanie rezerwacji. Zapłata za bilety po uprzednim otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji możliwa jest gotówką w siedzibie klubu w ORLEN Arenie – pokój 153.

Drodzy Kibice, liczymy na Wasz gorący doping w Hali Legionów!