SPR Wisła Płock podpisała kolejny kontrakt z Dawidem Dawydzikiem. Reprezentant Polski będzie grać w Niebiesko-biało-niebieskich barwach aż do 2029 roku.

Dawid Dawydzik grę w ORLEN Wiśle Płock rozpoczął w sezonie 2022/2023 po uprzednim reprezentowaniu drużyny Azoty Puławy. Polak związał się z naszym klubem trzyletnim kontraktem, który obowiązywać miał do sezonu 2024/2025. Świetna postawa w ofensywie kołowego sprawiła, iż z biegiem czasu stał się on bardzo ważną częścią płockiego ataku, co ostatecznie poskutkowało podpisaniem nowego kontraktu z SPR Wisłą Płock, na mocy którego reprezentant Polski pozostanie w szeregach Nafciarzy aż do sezonu 2028/2029.

Bardzo się cieszę, że zostaję w drużynie na dłużej. Plany na najbliższe lata, jakie przedstawił klub są naprawdę imponujące, a ja dalej chcę być ich częścią! – skomentował Dawid Dawydzik.

Jestem bardzo szczęśliwy, że Dawid Dawydzik będzie tworzył piękną historię z Nafciarzami jeszcze przez kolejne 5 sezonów. Dawid to bardzo waleczny i niezwykle silny zawodnik, który jest niezmiernie ważnym ogniwem w naszej ofensywie. Z pewnością jego doświadczenie, jak i niekwestionowane umiejętności pomogą nam w sięganiu po najwyższe trofea w Polsce oraz w Europie. – powiedział Dyrektor Sportowy Adam Wiśniewski.

Dawid, życzymy Ci powodzenia i wielu sukcesów w Niebiesko-biało-niebieskich barwach!