Niektórzy zawodnicy płockiej Wisły udali się na zgrupowania kadr narodowych, a inni przygotowują się do dalszych meczów w barwach niebiesko-biało-niebieskich. Dodatkowo drużyna złożona z Nafciarzy i szczypiornistów MKS Zagłębia Lubin rozegra dwa sparingi z reprezentacją Norwegii B.

Zgrupowania kadr narodowych, treningi i sparingi.

Co robią Nafciarze w czasie przerwy od zmagań w barwach Wisły Płock? Część zawodników Xaviego Sabate udała się na zgrupowania kadr narodowych. Powołania do reprezentacji swoich krajów otrzymali: Adam Morawski, Michał Daszek, Krzysztof Komarzewski, Przemysław Krajewski, Mikołaj Czapliński, Dmitrii Zhitnikov, Sergei Kosorotov, Admir Ahmetasevic, Lovro Mihić, Leon Susnja oraz Zoltan Szita. Pozostali Nafciarze przebywają w Płocku i przygotowują się do zbliżających się spotkań w Lidze Europejskiej oraz rozgrywkach PGNiG Superligi.

Dodatkowo dziś o godz. 18:00 oraz w sobotę o godz. 13:00 ORLEN Wisła Płock rozegra dwa sparingi. Płocczanie w okrojonym składzie połączą siły z drużyną MKS Zagłębia Lubin i wspólnie zmierzą się z kadrą narodową Norwegii B. Mecze towarzyskie odbędą się w Orlen Arenie, lecz bez udziału publiczności. Wszystkich kibiców zapraszamy na nasze kanały social media, gdzie będziemy informować o rezultatach tych spotkań.