Centrum Edukacji Grupa ORLEN to placówka szkoleniowa z ponad 20 letnim doświadczeniem w realizacji kursów, szkoleń technicznych i rozwojowych, studiów podyplomowych, organizacji eventów oraz nauki języków obcych.

W ramach podpisanej umowy, obcojęzyczni zawodnicy SPR Wisły Płock będą uczestniczyć w zajęciach języka polskiego, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

„Zależy nam, aby nasi zawodnicy czuli się komfortowo w naszym mieście, swobodnie porozumiewali się w języku polskim nie tylko na boisku, ale również poza nim. Współpraca z najlepszą szkołą językową w Płocku – Szkołą Języków Obcych Centrum Edukacji jest dla nas kluczowa w tym aspekcie. Zawodnicy, jak i trener przez najbliższy rok będą regularnie uczęszczać na lekcje języka polskiego” – komentuje kierowniczka działu marketingu i reklamy SPR Wisły Płock, Justyna Gawlińska.

Szkoła Języków Obcych Centrum Edukacji zapewnia najwyższej jakości usługi językowe, poprzez indywidualne podejście do każdego Klienta, a także bogatą ofertę kursów i warsztatów językowych

„Jest  nam niezmiernie miło, że w progach naszej szkoły będziemy mieli przyjemność gościć zawodników i trenera SPR Wisły Płock i jak zwykle dołożymy wszelkich starań, żeby był to nie tylko przyjemny, ale również  bardzo efektywnie spędzony czas – a wyniki przynajmniej tak dobre, jak te naszej drużyny na boisku”- dodaje Prezes Centrum Edukacji, Marcin Puchalski.

W ramach współpracy z Partnerem cyklicznie przygotowywane będą specjalne oferty dla kibiców oraz wspólne akcje promocyjne, mające na celu zachęcić płocczan do nauki języków obcych.

Więcej informacji na temat Partnera znajdą Państwo na oficjalnej stronie.