Centrum Edukacji Grupa ORLEN zostaje z Nafciarzami! Partner przedłużył współpracę z SPR Wisłą Płock o kolejny rok. Kibice mogą liczyć na zniżki na kursy językowe w placówce z wieloletnim doświadczeniem!

Centrum Edukacji Grupa ORLEN

SPR Wisła Płock rozpoczęła współpracę z Centrum Edukacji Grupa ORLEN w listopadzie ubiegłego roku. Od tamtej pory zagraniczni zawodnicy ORLEN Wisły Płock rozpoczęli lekcje języka polskiego, których efekty można było oglądać w mediach społecznościowych klubu oraz podczas rozmów z Nafciarzami. Dla kibiców płockiej Wisły przygotowano natomiast specjalne zniżki na kursy językowe. Teraz Klub i Partner zadecydowali o przedłużeniu umowy o kolejny rok, a w jej ramach Nafciarze nadal będą szkolili swoje umiejętności w zakresie języka polskiego, zaś fani ORLEN Wisły Płock mogą spodziewać się kolejnych akcji marketingowych SPR Wisły Płock i Centrum Edukacji Grupa ORLEN!

Centrum Edukacji Grupa ORLEN, to płocka placówka szkoleniowa, która posiada 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń językowych nie tylko lokalnie, ale również poza granicami naszego miasta. W bogatej ofercie Centrum Edukacji, znajdują się lekcje z języka: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, rosyjskiego, francuskiego, czeskiego, hiszpańskiego oraz polskiego – specjalnie dla obcokrajowców. Placówka znalazła się w na siódmym miejscu, wśród wszystkich szkół językowych w Polsce, w rankingu Book of Lists 2018. Więcej informacji o działaniach i ofercie naszego Partnera na jego stronie internetowej.

Nafciarze zapraszają i zachęcają do zapisów na kursy językowe w Centrum Edukacji Grupa ORLEN!

Centrum Edukacji Grupa ORLEN dziękujemy, za wsparcie i lekcje dla Nafciarzy, którzy dzięki Wam coraz lepiej mówią po polsku!