W ramach celebracji dnia Kobiet i Mężczyzn Marka Biotaniqe przygotowała zestawy kosmetyczne dla Kibiców, Sponsorów oraz Partnerów Klubu i zawodników obecnych na najbliższym meczu ORLEN Wisły Płock z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski, który odbędzie się już 12 marca (bilety).

Tradycyjnie przed spotkaniem domowym Nafciarzy, zawodnicy wyrzucą na trybuny kulki z voucherami, tym razem będzie to dziesięć zestawów od marki Biotaniqe. Osoby, którym uda się złapać kulki zapraszamy do siedziby klubu po odbiór upominków (do 16 marca włącznie).

Oprócz tego siostra marki Biotaniqe, Selfie Project została oficjalnym Partnerem Finałowego Turnieju Mistrzostw Polski Juniorów, który odbędzie się w Orlen Arenie w dniach 11 i 12 marca. Przy wejściach na halę będą rozdawane upominki w formie maseczek pielęgnacyjnych od marki Selfie Project. Dla zawodników zostały przygotowane małe upominki.

Wszystkie produkty Marki Biotaniqe i Selfie Project dostępne są w sieciach drogerii Rossmann.

Kibice, przyjdźcie na spotkanie z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski oraz Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Juniorów i zgarnijcie vouchery i upominki od Biotaniqe oraz Selfie Project!