W dniu dzisiejszym rozpoczęła się sprzedaż wejściówek na domowe spotkanie 7. kolejki Ligi Mistrzów, w którym Nafciarze podejmą przed własną publicznością jeden z najlepszych klubów piłki ręcznej w Europie jak i na świecie – drużynę Barça. Hiszpański zespół przybędzie do Płocka 16 listopada, a pierwszy gwizdek rozpoczynający rywalizację usłyszymy o godzinie 20:45. Nie wahaj się, zakup wejściówki i dopinguj Wiślaków w starciu z iberyjskim hegemonem!

Na początek zmagań w listopadzie ORLEN Wisła Płock stoczy bój z rywalem z najwyższej półki jakim jest Mistrz Hiszpanii i stały bywalec rozgrywek Final4 Ligi Mistrzów, a mowa tu oczywiście o drużynie pod wodzą Carlosa Ortegi. Mecz 7. Serii EHF Champions League, w którym płocczanie podejmą Barçę odbędzie się w ORLEN Arenie w czwartek – 16 listopada o godzinie 20:45. Zdecydowanie czeka nas rywalizacja na najwyższym poziomie co bardzo podnosi atrakcyjność widowiska jakie odbędzie się w Płocku. Według wielu faworytem w tym meczu będzie na pewno drużyna z Barcelony, jednakże jak pokazała historia z 2014 roku, statystki nie grają, a przy odpowiednim wsparciu płynącym z trybun jak i ogromnej woli walki ze strony zawodników wszystko jest jak najbardziej możliwe. Nabywajcie wejściówki, przybywajcie do płockiej hali i stwórzcie atmosferę jakiej w Europie jeszcze nie widziano! Pokażmy, że w jedności siła i zagrajmy wspólnie przeciwko topowej Barcelonie! Niech ORLEN Arena odleci, bo zawsze walczyMy razem!

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49), w siedzibie klubu (przy Placu Celebry Papieskiej 1) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się – TUTAJ.

*W przypadku zakupu biletu stacjonarnie możliwość nabycia wejściówki na mecz 12. serii ORLEN Superligi, w której Nafciarze zmierzą się z Grupą Azoty Unia Tarnów za 5 zł.

Widzimy się na hali 16 listopada o godzinie 20:45, gdzie wspólnie zawalczymy o marzenia i stworzenie nowego rozdziału w historii płockiego szczypiorniaka!