Ruszyła sprzedaż biletów! Kolejna okazja na zobaczenie Nafciarzy w akcji nadejdzie 18 maja o godz. 18:00, płocczanie zawalczą wtedy o awans do finału PGNiG Pucharu Polski. Rywalem ORLEN Wisły Płock będzie drużyna Azoty-Puławy. Zapraszamy na trybuny Orlen Areny!

Rozgrywki PGNiG Superligi oraz European League zawitały do Orlen Areny już nie raz w tym sezonie, teraz czas na zmagania Wiślaków w PGNiG Pucharze Polski. ORLEN Wisła Płock ma przed sobą kolejne ważne zadanie – awans do finału Pucharu Polski, aby tak się stało Nafciarze muszą pokonać ligowych sąsiadów – Azoty-Puławy. Na zwycięzcę meczu pomiędzy płocczanami a puławianami, w finale, czeka już Łomża Vive Kielce.

Kibice, wczoraj po raz kolejny pokazaliście, że razem możemy wszystko – Wasz doping niósł drużynę do zwycięstwa i Nafciarze zapewnili sobie miejsce w Final4 Ligi Europejskiej. Teraz Wasza pomoc będzie niezbędna do awansu do finału Pucharu Polski. Mamy nadzieję na Waszą liczną obecność – wiemy, że nas nie zawiedziecie, dlatego już dziś zakupcie bilety na ten pojedynek!

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie abilet.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się w zakładce „bilety”.

Zachęcamy także do zakupu wejściówek dla szkolnych grup zorganizowanych, w specjalnych cenach – więcej informacji.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną niemożliwe jest zbliżanie się do zawodników.

Do zobaczenia na hali! 18.05.2022 (środa) – godz. 18:00 – Orlen Arena