Dzisiaj o godzinie 10:00 ruszyła sprzedaż biletów na najbliższe spotkania Nafciarzy. Przed ORLEN Wisłą mecz z Füchse Berlin oraz Górnikiem Zabrze. Kup bilet i wspieraj niebiesko-biało-niebieskich w Orlen Arenie!

Drodzy kibice, po zgrupowaniach kadr narodowych Nafciarze powrócą do ligowych i europejskich zmagań w Orlen Arenie. Już 16 listopada o godz. 20:45, w ramach 3. kolejki Ligi Europejskiej, zagramy z niemieckim Füchse Berlin, natomiast 19 listopada o godz. 18:00 ORLEN Wisła zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Obecnie zabrzanie znajdują się na czwartym miejscu w tabeli PGNiG Superligi i mają na swoim koncie 15 punktów.

Bilety na oba wspomniane mecze niebiesko-biało-niebieskich można nabyć online – na stronie abilet.pl oraz stacjonarnie – w sklepie DAGNA (Aleja Stanisława Jachowicza 49).

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną oraz panujące obostrzenia, kibice będą mieli możliwość wyboru co drugiego krzesełka. Jednocześnie, na terenie Orlen Areny, prosimy o zasłanianie ust i nosa maseczką, a także o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i dystansu społecznego.

Dziękujemy i do zobaczenia na hali!