Dziś wystartowała sprzedaż biletów na domowy mecz Nafciarzy, w którym w ramach 12. kolejki ORLEN Superligi płocczanie zmierzą się we własnej hali z zespołem Grupa Azoty Unia Tarnów. Spotkanie zaplanowano na niedzielę – 19 listopada na godzinę 16:00. Widzimy się na hali!

Piłkarze ręczni ORLEN Wisły Płock jak dotąd w ligowych rozgrywkach prezentowali się wyśmienicie i po 10. rozegranych kolejkach z kompletem punktów na koncie obejmują obecnie pozycję wicelidera tabeli. Dnia 19 listopada o godzinie 16:00 drużyna pod wodzą trenera Xaviego Sabate ponownie zawalczy o zdobycz punktową, a tym razem ich rywalem będzie Grupa Azoty Unia Tarnów. Jak bardzo kluczowa jest Wasza obecność i doping podkreślali już niejednokrotnie zawodnicy jak i członkowie sztabu szkoleniowego, dlatego też i tym razem nie zawiedźcie drużyny i zagrajcie z nimi wspólnie o kolejne zwycięstwo!

Gdzie kupić bilety?

Stacjonarnie:

– w punkcie sprzedaży DAGNA (Aleja Stanisława Jachowicza 49),

– w siedzibie klubu w ORLEN Arenie,

On-line:

– na stronie Oficjalnego Partnera klubu – Eventim.pl. (link do sprzedaży)

Cennik:

– Sektory A,B,C,D,J,K,L,M – 45 zł

– Sektory E,F,H,I – 35 zł

– Sektory B1,B2,C1,C2,D1,D2,F1,H1,J1,J2,K1,K2, L1*, L2 – 30 zł

– Sektory G i G1 – 20 zł

Bilety rodzinne na sektor L1: 2+1 lub 2+2 do kupienia jedynie w siedzibie klubu  – Cena biletów dla dorosłych na wybranym sektorze + cena biletu dla dziecka/dzieci – 1 zł (dziecko do 16 r.ż.)

Ulgi i podstawa do ich przyznania

Ulga*:

– Płocka Karta Mieszkańca – 10%

– Karta seniora – 20%

– Student/Uczeń – 50%

* zniżki nie łączą się

Podstawa do przyznania ulgi:

– Płocka Karta Mieszkańca – kupujący loguje się na stronie PKM, a następnie przechodzi do linku ze sprzedażą biletów,

– Karta seniora – okazanie karty seniora i dowodu osobistego,

– Legitymacja szkolna lub studencka.

*Bilety ze zniżką do kupienia jedynie w punktach stacjonarnych.

*W przypadku zakupu biletu stacjonarnie na pojedynek 7. kolejki Ligi Mistrzów z Barçą, możliwość nabycia wejściówki na spotkanie z drużyną Grupa Azoty Unia Tarnów za 5 zł.

Drodzy Kibice, czekamy na Was w ORLEN Arenie, gdzie jako nasz 8. zawodnik zawalczycie z nami o następny triumf w sezonie!