Ruszyła sprzedaż wejściówek na mecz 24. serii PGNiG Superligi. ORLEN Wisła Płock, w Orlen Arenie, podejmie Energę MKS Kalisz. Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia o godz. 18:00.

Przed nami Wielkanoce świętowanie, ale zanim usiądziecie do stołu, zachęcamy do zaopatrzenia się w bilety na kolejny ligowy mecz płockiej Wisły w Orlen Arenie. Wiślacy w piątek, 29 kwietnia o godz. 18:00 rozegrają spotkanie 24. serii PGNiG Superligi, a ich rywalem będzie Energa MKS Kalisz. Przed meczem z kaliszanami Nafciarzy czeka jeszcze wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Zabrze (22.04) oraz pierwszy pojedynek w ćwierćfinale European League z Kadetten Schaffhausen (26.04).

Kibice, sezon 2021/2022 wchodzi w decydującą fazę, to czas, w którym drużyna jeszcze bardziej potrzebuje Waszego wsparcia. Po świątecznej przerwie z pewnością zatęsknicie za sportowymi emocjami, dlatego nie czekajcie i już dziś zakupcie wejściówkę na przedostatni mecz Superligii w Płocku. Mamy przed sobą wspólne cele, więc musimy działać razem – widzimy się w Orlen Arenie!

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie abilet.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się w zakładce „bilety”.

Zachęcamy także do zakupu wejściówek dla szkolnych grup zorganizowanych, w specjalnych cenach – więcej informacji.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną niemożliwe jest zbliżanie się do zawodników.

Do zobaczenia na hali! 29.04.2022 (piątek) – godz. 18:00 – Orlen Arena