Ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy mecz domowy Nafciarzy. W pojedynku 4. serii ORLEN Superligi, płocczanie podejmą zespół Chrobry Głogów. Spotkanie odbędzie się w sobotę – 9 września o godzinie 15:00 w ORLEN Arenie. Widzimy się na hali!

Za nami już pierwsze powroty na polskie parkiety w ramach zmagań ORLEN Superligi piłkarzy ręcznych. Wiślacy rywalizację w rozgrywkach rozpoczęli w meczu wyjazdowym – 30 sierpnia o godzinie 18:00 w Piotrkowie Trybunalskim. Jednakże na powrót emocji na najwyższym poziomie do Płocka będziemy musieli jeszcze troszkę poczekać. Szczypiorniści ORLEN Wisły Płock otworzą sezon we własnej hali spotkaniem przeciwko drużynie z Głogowa – 9 września o godzinie 15:00.

Nadchodzi kolejny sezon pełen wyzwań i niezapomnianych wrażeń! Drużyna z Płocka zawalczy w ORLEN Superlidze, ORLEN Pucharze Polski oraz w prestiżowej Lidze Mistrzów. Ponownie czeka nas bardzo wymagający okres rozgrywkowy, dlatego od samego początku Nafciarze będą potrzebować Was – jedynych w swoim rodzaju KIBICÓW. Zdecydowanie nie może Cię zabraknąć w ORLEN Arenie, dlatego nie wahaj się i dokonaj zakupu biletu na spotkanie z Chrobrym Głogów w ten sposób wspierając płocczan od samego początku! Wspólnie zainaugurujmy sezon w ORLEN Arenie i wypełnijmy halę po brzegi!

WalczyMY razem!

Gdzie kupić bilety?

Stacjonarnie:

– w punkcie sprzedaży DAGNA (Aleja Stanisława Jachowicza 49),

– w siedzibie klubu w ORLEN Arenie,

On-line:

– na stronie Oficjalnego Partnera klubu – Eventim.pl. (link do sprzedaży)

 

Cennik:

– Sektory A,B,C,D,J,K,L,M – 45 zł

– Sektory E,F,H,I – 35 zł

– Sektory B1,B2,C1,C2,D1,D2,F1,H1,J1,J2,K1,K2, L1*, L2 – 30 zł

– Sektory G i G1 – 20 zł

Bilety rodzinne na sektor L1: 2+1 lub 2+2 do kupienia jedynie w siedzibie klubu  – Cena biletów dla dorosłych na wybranym sektorze + cena biletu dla dziecka/dzieci – 1 zł (dziecko do 16 r.ż.)

 

 Ulgi i podstawa do ich przyznania

Ulga*:

– Płocka Karta Mieszkańca – 10%

– Karta seniora – 20%

– Student/Uczeń – 50%

* zniżki nie łączą się

 

Podstawa do przyznania ulgi:

– Płocka Karta Mieszkańca – kupujący loguje się na stronie PKM, a następnie przechodzi do linku ze sprzedażą biletów,

– Karta seniora – okazanie karty seniora i dowodu osobistego,

– Legitymacja szkolna lub studencka.

*Bilety ze zniżką do kupienia jedynie w punktach stacjonarnych.

 

Kibicu! Nie zwlekaj i zostań 8. zawodnikiem ORLEN Wisły Płock!