Nafciarze zapewnili sobie awans do finału PGNiG Pucharu Polski. Finał odbędzie się już 4 czerwca 2022 r., w Tarnowie, a ORLEN Wisła Płock zmierzy się w nim z Łomżą Vive Kielce. Sprawdźcie, gdzie zamówić wejściówki!

W środę 18 maja ORLEN Wisła Płock rozegrała mecz półfinału PGNiG Pucharu Polski. Płocczanie wysoko pokonali Azoty-Puławy (34:15) i tym samym zapewnili sobie miejsce w finale pucharowych rozgrywek, gdzie czekała już na nich Łomża Vive Kielce, która wyeliminowała Energę MKS Kalisz. Pojedynek o Puchar Polski zaplanowano na sobotę 4 czerwca 2022 r. na godz. 18:30, a odbędzie się on w Arenie Jaskółka w Tarnowie.

Kibice, sezon 2021/2022 zakończymy meczem o Puchar Polski. Będzie to zwieńczenie tegorocznych zmagań Nafciarzy na wielu frontach i nie wyobrażamy sobie, aby mogło Was zabraknąć w Tarnowie. Mamy nadzieję, że nie jeden sektor, w Arenie Jaskółka, będzie niebieski i zapełni się kibicami ORLEN Wisły Płock. Do zobaczenia na wyjeździe!

BILETY*

W czwartek 19 maja o godz. 13:00 ruszyła sprzedaż biletów na finał PGNiG Pucharu Polski. Kibice mają możliwość zakupu wejściówek osobno lub na sektory zarezerwowane dla kibiców ORLEN Wisły Płock:

pojedyncze bilety – dostępne poprzez portal Eventim (tutaj),

bilety na sektory zarezerwowane dla kibiców ORLEN Wisły Płock (C1, C2, C3) – kibiców, którzy w Arenie Jaskółka chcą zając miejsca na sektorach przeznaczonych dla Nafciarzy prosimy o przesyłanie zamówień na adres: t.bauman@sprwislaplock.pl.

Ceny biletów na sektory zarezerwowane dla kibiców ORLEN Wisły Płock (C1,C2,C3) – Bilet normalny 39 zł, Bilet ulgowy 19 zł,

Termin przyjmowania zamówień: 19.05 – 24.05.2022 r., do godz. 23:59,

Dane do zamówienia: przedstawicieli grup chętnych na wyjazd prosimy o e-mail z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz liczbą biletów (z rozróżnieniem na ulgowe i normalne).

Płatność: do 31 maja do godz. 16:00 w (siedzibie klubu).

Odbiór: 2-3 czerwca do godz. 16:00 (w siedzibie klubu).

*Klub SPR Wisła Płock nie organizuje wyjazdu na PP,  jednak przyjmuje zamówienia na bilety.

Nafciarze, w sobotę 4 czerwca widzimy się w Arenie Jaskółka w Tarnowie! Wszyscy na niebiesko!