Kolejny Sponsor zdecydował się kontynuować współpracę z SPR Wisłą Płock. Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. będzie wspierał Nafciarzy również w sezonie 2022/2023.

Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o., to kolejna płocka firma, która pozostanie Sponsorem Nafciarzy w sezonie 2022/2023. Współpraca między klubem a spółką trwa nieustannie od początku istnienia Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o., czyli od blisko 20 lat. Nowa umowa SPR Wisły Płock i Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. zakłada zwiększenie zakresu  współpracy.

Miło nam poinformować, że Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. zostaje z nami! Bardzo cieszę się z przedłużenia umowy z kolejnym wieloletnim Sponsorem SPR Wisły Płock, zwłaszcza, że będzie ona jeszcze bardziej korzystna dla obu stron. Przed nami sezon ogromnych wyzwań i emocji, więc tym bardziej wsparcie takich firm, jak Basell Orlen Polyolefins, jest dla nas ogromnie ważne! powiedział Prezes Zarządu SPR Wisły Płock – Robert Czwartek.

Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. to polska spółka joint venture, która specjalizuje się w produkcji poliolefin. Jest ona joint venture pomiędzy LyondellBasell Industries Holding B.V. oraz PKN ORLEN SA. Firma jest jedynym polskim producentem poliolefin, a także największym wytwórcą tworzyw sztucznych w naszym kraju.

Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. – dziękujemy, że jesteście z nami!