Wieloletni Sponsor ORLEN Wisły Płock przedłużył umowę z klubem. Zakłada ona wsparcie Nafciarzy przez Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. w przyszłym sezonie. Klub i Sponsor przygotowali także specjalną kampanię promocyjną dla kibiców.

Współpraca między klubem a spółką trwa nieustannie od początku istnienia Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o., czyli od blisko 20 lat. Zgodnie z nową umową, wieloletni Sponsor Nafciarzy, będzie wspierał ORLEN Wisłę Płock również w sezonie 2023/2024. Nowa umowa SPR Wisły Płock i Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. zakłada zwiększenie zakresu  współpracy. Poza finansowaniem drużyny, Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. włączył się także w działania dla kibiców. SPR Wisła Płock i Sponsor przygotowali kampanię skierowaną do kibiców Nafciarzy, na temat której więcej szczegółów podamy przy starcie sprzedaży karnetów.

Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. (BOP) – polska spółka joint venture, specjalizująca się w produkcji poliolefin. BOP została utworzona przez Basell Europe Holdings B.V. i PKN ORLEN SA w 2003 roku. Firma jest największym wytwórcą tworzyw sztucznych w naszym kraju.

Dziękujemy za wsparcie!