Autokar ORLEN Wisły Płock przeszedł przemianę! Zobaczcie sami, jak się prezentuje i jaką zniżkę przygotowaliśmy dla Was razem z firmą Pszemo Detailing.

Autokar w nowej odsłonie

Więcej nie przeoczycie ORLEN Wisły Płock na trasie! Autokar Nafciarzy przeszedł przemianę i został specjalnie oklejony, tak aby nasza drużyna była widoczna na drogach, podczas podróży na mecze PGNiG Superligi, ORLEN Pucharu Polski czy lotnisko. Specjalne podziękowania należą się firmie Pszemo Detailing, która zrealizowała klubowy projekt i zmieniła autokar Niebiesko-Biało-Niebieskich nie do poznania.

Autobus został oklejony w Wiślackie barwy, a z obu stron zobaczycie na nim nasz herb oraz duży napis „Niebiesko-Biało-Niebiescy”. Zarówno na bokach, jak i przedzie oraz tyle znalazła się natomiast nazwa naszej drużyny. Autokar „zadebiutuje” na drodze już dziś – zwiezie ORLEN Wisłę Płock do Niemiec na rewanż z SC Magdeburgiem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

Zobaczcie sami!

Niespodzianka dla klientów Pszemo Detailing

Wspólnie z firmą Pszemo Detailing przygotowaliśmy 5 karnetów na sezon 2023/2024! Na hasło „ORLEN Wisła Płock” pięć pierwszych klientów, którzy skorzystają z usług zabezpieczenia lakieru lub zmiany koloru auta otrzymają darmowy karnet na mecze ORLEN Wisły Płock w sezonie 2023/2024!

Do zobaczenia na trasie Nafciarze!