Płocki klub rozpoczął współpracę z Auto Forum sp. z o. o. w sierpniu 2021 roku. Poprzednia umowa nie dobiegła jeszcze końca, ale już dziś wiadomo, że Oficjalny Partner Techniczny SPR Wisły Płock, zostanie z nami na dłużej.

Klub SPR Wisła Płock i Auto Forum Płock zdecydowały się na przedłużenie współpracy, co oznacza, że Auto Forum pozostanie Oficjalnym Partnerem Technicznym ORLEN Wisły Płock na kolejny rok, w tym sezon sportowy 2022/2023.

Współpraca pomiędzy płockim klubem a Auto Forum rozpoczęła się w sierpniu ubiegłego roku. Od tamtej pory zawodnicy ORLEN Wisły Płock mają do swojej dyspozycji  auta Hyundai Tucson. Wspólne działania SPR Wisły Płock i Autom Forum oraz marki Hyundai zakładają nie tylko udostępnienie aut dla drużyny Nafciarzy, ale także konkursy dla kibiców. Fani ORLEN Wisły Płock kilkakrotnie mieli okazję wygrać Hyundai Tucson na weekend, czyli jazdę testową tym modelem samochodu, którym, na co dzień jeżdżą niebiesko-biało-niebiescy. Dodatkowo „na antenę” klubowej telewizji – WisłyTV powróciła seria filmików „Za kołem” – cykl rozmów w aucie. Podczas jazdy Hyundai Tucson, Niko Mindegia oraz trener – Xavi Sabate odpowiadali na pytania o tematyce sportowej, ale również mówili o swoich pozasportowych zainteresowaniach, talentach i pasjach, dzięki czemu kibice mieli okazję poznać ich bliżej.

Współpraca partnerów zakłada promocję marki Hyundai i Auto Forum, a także przeprowadzenie wspólnych akcji marketingowych, konkursów dla kibiców i wydarzeń specjalnych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej dotychczasowej współpracy z Auto Forum Płock, dlatego też  zależało nam na przedłużeniu umowy. Cieszymy się, że przez kolejny rok będziemy się razem rozwijać i realizować cele marketingowe i promocyjne, kt
óre założyliśmy wspólnie z Partnerem – skomentował Prezes SPR Wisły Płock, Robert Czwartek.

Bardzo pozytywnie oceniamy  dotychczasową współpracę z SPR Wisła Płock i korzyści  wynikające z niej dla naszej firmy, w tym  przede wszystkim dalsze wzmacnianie wizerunku Hyundai Auto Forum. Płocka drużyna prezentuje wysoki poziom i osiąga bardzo dobre wyniki, nie tylko na arenie polskiej ale i międzynarodowej. Mamy nadzieję, że ten i kolejny sezon przyniesie wiele radości kibicom oraz   satysfakcji SPR Wisła i Hyundai Auto Forum – skomentował Prezes Auto Forum Paweł Brzozowski.