Miło nam poinformować, że do grona sponsorów SPR Wisły Płock dołączyła firma Aldesa Construcciones Polska Sp. z.o.o. Umowa współpracy została zawarta na rok.

Firma Aldesa jest obecna na polskim rynku od ponad 15 lat. Przez ten czas konsekwentnie budujemy naszą markę w oparciu o polskie zasoby starając się dbać o profesjonalizm w naszych działaniach. Zdrowa rywalizacja oparta o zasady fair play oraz konsekwentna praca i rozwój to nasze wartości. Dlatego niezmiernie nam miło, że mamy możliwość wspierać tak profesjonalny zespół, jak Nafciarze! – powiedział Dyrektor Generalny Rafał Kański.

Bardzo się cieszymy, że do grona naszych sponsorów dołączyła firma Aldesa Construcciones. Liczymy na owocną i długą współpracę. – skomentował Prezes Artur Stanowski.

Aldesa Construcciones Polska Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy budowlanej CRCC i specjalizuje się w budownictwie infrastrukturalnym, przemysłowym, energetycznym oraz oil&gas. Firma obecnie działa jako generalny wykonawca strategicznych projektów drogowych oraz projektu Olefiny realizowanym w Płocku.  Aldesa wspiera zespół Niebiesko – Biało – Niebieskich zgodnie z jej zaangażowaniem w promocję sportu!

Aldesa Construcciones Polska – z całego serca dziękujemy za zaufanie i witamy serdecznie w gronie Sponsorów!