Rozpoczął się proces akredytacyjny na finałowy turniej EHF European League. Przedstawiciele mediów (telewizji, radia, mediów pisanych i internetowych oraz fotografowie) mogą już składać wnioski.  Impreza z udziałem ORLEN Wisły Płock odbędzie się w terminie 28-29 maja 2022 r. w Altice Arena (Lizbona, Portugalia).

Już w ostatni weekend miesiąca – 28 i 29 maja, w Altice Arena (Lizbona, Portugalia), odbędzie się finałowy turniej Ligi Europejskiej. O tytuł najlepszej drużyny w EHF European League zawalczą cztery zespoły – ORLEN Wisła Płock, SL Benfica (Portugalia), SC Magdeburg (Niemcy) oraz RK Nexe (Chorwacja). Nafciarze zmierzą się z gospodarzami Final4 – SL Benfica (więcej informacji).

Akredytacje dla mediów

Wystartował proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów – telewizji, radia, mediów pisanych i internetowych oraz fotografów. Mogą oni składać wnioski o akredytację za pośrednictwem internetowego systemu akredytacji EHF – https://accreditation.ehf.eu/, w którym najpierw należy założyć konto.

Konto można założyć pod linkiem:

– media pisemne i internetowe, fotografowie – https://accreditation.ehf.eu/media,

– TV, radio – https://accreditation.ehf.eu/company.

Osoby, które mają już konto w systemie akredytacji EHF również powinny akredytować poprzez wskazany system – https://accreditation.ehf.eu/. Po zalogowaniu należy odnaleźć zakładkę „Zdarzenia”, a następnie z listy imprez wybrać odpowiednią.

Termin składania wniosków: 18 maja 2022, 23:59

EHF przyjmuje akredytacje jedynie od profesjonalnych przedstawicieli mediów i może wymagać potwierdzenia pracy oraz wcześniejszych relacji z imprez piłki ręcznej.

Więcej informacjitutaj.